Vítejte na webu morčáka Vendelínka a morčandy Kikinky!!!

Vítám Vás ve světě morčátek.Já Vendelínek a má  morčecí kolegině Kika, jsme rádi,že jste sem zavítali.Doufáme,že jse nám tento web povedl a Vy ho oceníte.Třeba se do zvíte nové věci o Nás-morčátkách.Pořád,teď přez prázdniny web aktualizujeme,snad každý týdem.Pokud jste pravidelným návštěvníkem,jistě jste si všilmli nových sekcí a to- ,,Prodej" a ,,Tipy a Rady".Taky co chvíle máme nějaké soutěže-většinou foto.

A taky doufám,že se Vám zalíbil nový vzhled této webové stránky.

Děkujeme za návštěvu!!!!

 

 Omlouváme se,ale některé stránky jsou v celkové rekonstrukci.Soutěže ovšem bez problémů jedou dál =)

 Články týkající se nejen morčat,najdete v sekci NOVINKY

Obrazek

 

Soutěže!!!!

Necháme se překvapit-1.1.2012 je vyhlášení!!!Snad dostaneme nějaké soupeře!!!Pokud máte zájem se dotéhle soutěže také zapojit,jukněte se na  https://moje-morciny.blog.cz/1107/kazdorocni-soutez  Taky se chystáme zapojit do soutěže https://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?a=23253 ,do krteré nacvičujeme kousek zvaný kolečko.

 

 

Prosím,Nekupujte PŘÍPRAVKY,které jsou TESTOVÁNY na ZVÍŘATECH. 

VÍCE NA TOTO TÉMA- v sekci ,,Ne,tohle Nechceme!!!"

Jsem ráda,že jste navštívili můj web.Tím to bych vás chtěla požádat,aby jste na své weby...upozornili na týrání zvířat

Poslední dobou jen slyším o týrání zvířat,v TV,radiu a na internetu.Tam .... zabili fenku rhoderského ridgebacka,nejspíš kuší,která je volně prodejná od 18 let.Další podobný případ,také možná uskutečněný kuší a to trefil/i srnu,která se do svého konce nejspíš hodně trápila....A ještě takových dalších případů je.Co stím?!?

 

Míša a zvířectvo

Morčata

Novinky

Hamaka

11.07.2011 09:45
   Hamaka je závěsná houpačka pro jakékoliv hlodavce.Zavěšuje se do klece na čtyřech ,,provázcích".Hlodavec v hamace může i spinkat.Roztomile se tam uvelebí.Ale ne pro všechny mazlíčky je to pohodlné, věčinou mají stres z toho , že se hamaka houpe.Skuste dát zvířátko do hamaky a...

Nová administrátorka Jana(má sestra)

04.02.2011 10:40
  Čím se Jana zabývá? Momentálně pečuje o morčici Kiku a vypomáhá při údržbě klece a jednoho plastboxu.   Vytvářím návrhy různých prolézaček pro morčata,ale zatím neúspěšně.Už jsem vymyslela stojánek na mrkev(zatím neotestováno) a ještě držák na seno(nedodělán)Také tunel,jsice už...